0C Zabawy z aplikacją Quiver 2020

W ostatnim tygodniu października Motylki ożywiły swoje kolorowanki przy pomocy aplikacji Quiver. Aplikacja ta oparta jest na tzw. rzeczywistości rozszerzonej, która sprawia, że świat generowany cyfrowo nakłada się na realny obraz, czyli model z rysunku zmienia się w trójwymiarowy obiekt, który nie tylko posiada barwy użytych przez nas kredek, ale także potrafi się animować. Zabawa z aplikacją zachęciła nawet największych przeciwników kolorowania do sięgnięcia po kredki. Kolorowanki jak nigdy były starannie pomalowane a podczas kolorowania pracowaliśmy nad prawidłowym chwytem kredki. Same korzyści! Widok dzieci, które widzą swoje postacie z kolorowanek, które zamieniają się w obiekt 3D - bezcenny!

zabawy z apikacj quiver w grupie 0c