Menu witryny

0C Zabawy z aplikacją Quiver 2020

W ostatnim tygodniu października Motylki ożywiły swoje kolorowanki przy pomocy aplikacji Quiver. Aplikacja ta oparta jest na tzw. rzeczywistości rozszerzonej, która sprawia, że świat generowany cyfrowo nakłada się na realny obraz, czyli model z rysunku zmienia się w trójwymiarowy obiekt, który nie tylko posiada barwy użytych przez nas kredek, ale także potrafi się animować. Zabawa z aplikacją zachęciła nawet największych przeciwników kolorowania do sięgnięcia po kredki. Kolorowanki jak nigdy były starannie pomalowane a podczas kolorowania pracowaliśmy nad prawidłowym chwytem kredki. Same korzyści! Widok dzieci, które widzą swoje postacie z kolorowanek, które zamieniają się w obiekt 3D - bezcenny!

zabawy z apikacj quiver w grupie 0c

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz