Menu witryny

0C Dzień misia 2019

25 listopada przypada bardzo ważne ogólnopolskie święto. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi najwierniejszymi przyjaciółmi – misiami. Pluszowy miś ma swoją długą historię. Dziś nikomu nie trzeba przedstawiać pluszowego misia, bo znają go dorośli i dzieci na całym świecie. Przedszkolaki obejrzały prezentację o najpopularniejszych Misiach na świecie. Dzieci podczas Balu Pluszowego Misia brały udział w tańcach i zabawach integracyjnych z wykorzystaniem m.in. chusty animacyjnej oraz różnych konkursach i quizach. Miały okazję zrobić sobie zdjęcia z pluszakami w fotobudce. Nie zabrakło słodkości, tak uwielbianych przez misie.

0c dzie misia 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz