Menu witryny

0C Dzień życzliwości 2019

21 listopada 2019r. odbył się Dzień Życzliwości w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci ubrały się na żółto. Ten kolor symbolizuje radość, szczęście, przyjaźń. Przypomniano dzieciom o pojęciu życzliwości i związanymi z nimi innymi słowami. Przedszkolaki utrwaliły sobie wszystkie magiczne słowa. Uświadomiono im, że każdy człowiek potrzebuje serdecznych słów, uśmiechu i niesienia bezinteresownej pomocy. Dzieci wykonały słonko z promykami. Każdy promyk symbolizował jedną osobę z grupy. Dzięki temu dzieci uświadomiły sobie, jak ważną osobą jest każdy z nas. W całym przedszkolu było żółto i radośnie. Każdy przedszkolak otrzymał emblemat do przyczepienia z nazwą „Dzień Życzliwości”. 

0c dzie yczliwoci 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz