Menu witryny

0C Święto Niepodległości 2019

Dnia 8 listopada 2019r. w przedszkolu obchodziliśmy święto Polski. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na galowo. Dzień wcześniej dzieci wykonały kotyliony biało-czerwone oraz flagi. Na uroczystym apelu podczas obecności Pani Dyrektor, dzieci utrwaliły sobie znajomość trzech symboli narodowych oraz znaczenia święta dla nas- Polaków. Tego dnia tematem przewodnim na zajęciach było godło, flaga i hymn. Odbyło się również rozstrzygnięcie plastycznego konkursu patriotycznego, w którym wzięło udział 21 prac. Temat pracy: "Najpiękniejszy orzeł- godło Polski". Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobny upominek.

0c wito niepodlegoci 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz