Menu witryny

0C Dzień postaci z bajek 2019

Dnia 5 listopada 2019r. odbył się Dzień Postaci z Bajek. Dzieci  miały możliwość przypomnienia sobie najpiękniejszych bajek i baśni, min. Trzy świnki, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Pinokio, Dziewczynka z zapałkami, Alicja w krainie czarów itd. Każda z nich była wyjściem do poruszenia ważnych tematów, związanych min.  z wartościami, bezpieczeństwem czy uczuciami. Zwieńczeniem były zabawy i konkursy. Chętni rodzice mogli przebrać swe pociechy w ulubioną postać z bajki lub przynieść dany rekwizyt. Najważniejszą częścią dnia było przedstawienie dla dzieci, w których aktorami byli nauczyciele i opiekunowie wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci były zaciekawione i zadowolone.

Aktorzy: Mama świnka- Irena Stencel, Świnka Szczecinka- Kamila Mering, Świnka Ryjek- Małgorzata Sominka, Świnka Prosiaczek- Emilia Pionk, Wilk- Patrycja Fierke, Narrator- Arleta Ciechanowska

0c dzie potstaci z bajek 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz