Menu witryny

0C Pamiętamy o tych, co odeszli 2019

Dnia 31 października wybraliśmy się na pobliski cmentarz w Somoninie. Dzieci zabrały ze sobą z domów znicze, aby mogły postawić na grobach bliskich zmarłych. Dzieciom wpaja się ważne znaczenie odwiedzania grobów. Jak co roku dzieci zapaliły z pomocą opiekuna znicze. Większość pamiętała gdzie leżą bliscy. Na koniec postawiliśmy znicze przy grobie pierwszego proboszcza w Somoninie Stefana Rycherta. Nie zapominamy o tych, co odeszli...nie zapominamy, bo ich kochamy.

0c pamitamy o tych co odeszli 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz