Menu witryny

0B Dzień Kobiet 2022

Dnia 8 marca swoje szczególne święto obchodziły wszystkie małe i duże kobietki. Dziewczynki otrzymały od chłopców upominek: kolorowankę, bańki mydlane oraz własnoręcznie wykonany bukiet z papierowych kwiatów. Chłopcy w kółeczku zaśpiewali im sto lat. Taki akcent sprawił, że każda dziewczynka poczuła się wyjątkowo. Chłopcy obdarowali kwiatami również Panie pracujące w przedszkolu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie:)

0b dzie kobiet 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz