Menu witryny

0B Bal karnawałowy 2022

Dnia 11 lutego odbył się bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Dzieci przyszły ubrane w różne kostiumy i przebrania. Nie zabrakło księżniczek, spidermanów, batmanów i innych superbohaterów. Bal rozpoczęliśmy jak zawsze od wypicia magicznego eliksiru, który przenosi Nas do innej krainy. Były tańce i pląsy przy ulubionej muzyce. Po wygibasach był czas na poczęstunek przy stoliku. Nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy na korytarzu przy zumbie i konkursach.

0b bal karnawaowy 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz