Menu witryny

0B Jasełka 2021

Dnia 23 grudnia dzieci z grupy 4 i 5 latków przygotowały przedstawienie jasełkowe. Dzieci recytowały swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki. Dzięki swojemu zaangażowaniu wprowadziły Nas w świąteczny nastrój. Panie organizatorki dopilnowały wszystkich szczegółów. Nie mogło zabraknąć obecności Pani Dyrektor, która podziękowała za wspaniałe przedstawienie. Od grup przedszkolnych otrzymała drobny upominek.

0b jaseka 2021

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz