Menu witryny

Logowanie

0B Mikołajki 2020

W dniu 04.12.2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Mikołajki. To był bardzo wyjątkowy dzień. Biedroneczki do tego szczególnego dnia przygotowywały się bardzo starannie. Dzieci wykonały piękne mikołajkowe prace plastyczne. Najbardziej wyczekiwanym momentem tego dnia były odwiedziny Świętego Mikołaja. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Święty Mikołaj został gorąco powitany piosenką. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem spotkania z naszym gościem. Mikołajowi serdecznie dziękujemy za prezenty.

mikoajki w grupie 0b 2020

więcej zdjęć

 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz