Menu witryny

0B Dzień włoski 2019

24 października 2019r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień krajów partnerskich z projektu Erasmus! Grupa Motylków wybrała się w „podróż do Włoch”. Dzieci poznały najbardziej znane miejsca i zabytki tego pięknego kraju, osłuchały się z włoską muzyką, oglądały pamiątki przywiezione z Włoch oraz poznały podstawowe zwroty włoskie. Najwięcej radości sprawiło im grupowe wykonanie włoskiego koloseum oraz degustacja tradycyjnych dań włoskich przygotowanych przez rodziców, za co bardzo dziękujemy! Ten dzień dostarczył nam wiele niezapomnianych wrażeń!!

0b wochy 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz