Menu witryny

0B Wizyta na cmentarzu 2019

W dniu 30 października 2019 roku dzieci z grupy Motylki wybrały się na pobliski cmentarz, celem uczczenia pamięci zmarłych. Co roku staramy się zadbać o zapomniane groby na tym cmentarzu. Dzieci wspólnie z paniami pomodliły się i zapaliły znicze. Szczególną uwagę zwracaliśmy na te groby, o których nikt już nie pamięta. Odwiedziliśmy też groby bliskich oraz grób księdza Stefana Rycherta. Pogoda była ładna, a więc obeszliśmy cmentarz dookoła, oglądaliśmy groby świątecznie ustrojone kwiatami, wieńcami oraz zniczami.

W przedszkolu uczymy dzieci okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły, a także pokazujemy, jak ważne jest zachowanie o nich pamięci.

0b cmentarz 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz