Menu witryny

0B Dzień zwierząt 2019

4 października 2019r. obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszego przedszkola weterynarza z przychodni weterynaryjnej z Kartuz. Celem spotkania było poznanie jego pracy i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych, a także kształtowania postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt. Tego dnia również zawitały u nas zwierzątka, m.in. pies pani Kamili oraz świnka morska pani Jagody. Dzieci miały możliwość obserwacji ich podczas zajęć. Przedszkolaki także zaprezentowały na zajęciach zdjęcia swoich pupili i krótko o nich opowiedziały. Cały dzień był bardzo ciekawy i  pełen wrażeń.

0b dzie zwierzt 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz