Menu witryny

Bezpieczne MOTYLKI 2019

Uświadomienie dzieciom konieczności przestrzegania zasad ruchu drogowego w czasie korzystania z drogi to bardzo ważny element w edukacji przedszkolnej, dlatego w miesiącu wrześniu w ramach tematyki zajęć "Bezpieczeństwo na drodze", grupa „Motylki” poznała zasady prawidłowego przechodzenia przez ulicę, zapoznała się ze znakami dla pieszych i sygnalizatorem świetlnym - podczas zabawy dydaktycznej z wykorzystaniem rekwizytów. Lekcja bezpieczeństwa połączona z zabawą z pewnością pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

0b bezpieczestwo na drodze 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz