Menu witryny

0A Dzień dinozaura 2021

Dnia 26 lutego odbył się dzień dinozaura. Dzieci przyszły ubrane na zielono-pomarańczowo-brązowo. Nie zabrakło dinozaurowych akcentów, czapek, bluzek z motywem dinozaura, opasek itp. Dzieci przeniosły się w krainę prehistorycznych opowieści. Poznały podstawowe gatunki dinozaurów, ich nazwy i rodzaj pożywienia. Dzieci miały okazję obejrzeć przez okulary 3D kawałek historii związanej z dinozaurami. Było to dla maluszków ciekawe doświadczenie. Wykonaliśmy dużego dinozaura malowanego na folii bąbelkowej. Nie zabrakło wspólnych zdjęć aby zapamiętać ten dzień.

dzie dinozaura 0a

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz