Menu witryny

0A Ogólnopolski Dzień Kota 2021

17 lutego odbył się Ogólnopolski Dzień Kota. Tego dnia wszystkie miauczące zwierzątka obchodziły swoje święto. Przedszkolaki dowiedziały się wiele nowych rzeczy o kotach. Nie zabrakło zabaw ruchowych i muzycznych tematycznie związanych z kotami. Wykonaliśmy dwie prace plastyczne. Pierwsza polegała na wykonaniu kota z poszczególnych elementów. Druga natomiast polegała na wyklejeniu pasków lamparcich na jego kontury. Tego dnia było bardzo kocio. Dzieci uwielbiają takie zabawy naśladowcze. Słoneczka miały okazję zaznajomić się z instrumentem tamburyna, na którym wybijaliśmy rytm do piosenki "Wlazł kotek na płotek".

oglnopolski dzie kota w grupie 0a

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz