Menu witryny

0A Mikołajki 2020

4 grudnia (piątek) odbyły się Mikołajki. Dzieci ubrane na czerwono spotkały się ze świętym Mikołajem, który przygotował dla wszystkich dzieci upominki. Chętne dzieci mogły usiąść na kolanach Mikołaja i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na koniec dzieci zaśpiewały piosenkę "Nasz kochany Mikołaj". W klasie wykonały skarpety, które zostały powieszone na przedszkolny kominek. Było czerwono i bardzo słodko.

mikoajki w grupie 0a

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz