Menu witryny

0A Dzień Patrioty 2020

9 listopada w całym przedszkolu odbył się wyjątkowy dzień dla wszystkich małych patriotów. Wychowawcy przypomnieli swoim wychowankom w jakim kraju mieszkamy i jakie są nasze symbole narodowe. Wszyscy uroczyście odśpiewaliśmy hymn narodowy, którego uczyliśmy się od dłuższego czasu. Zrealizowaliśmy patriotyczną sesję w biało-czerwonych barwach. Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs patriotyczny "Biało-czerwona flaga- nasza duma". Dzieci będą pamiętać, że ...."jesteśmy Polką i Polakiem..."

dzie patrioty w grupie 0a

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz