Menu witryny

0A Ogólnopolski Dzień Postaci z Bajek 2020

5 listopada odbył się Ogólnopolski Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane w swoje ulubione, bajkowe stroje. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną z najpopularniejszymi bajkami, a potem za pośrednictwem magicznego napoju udały się w bajkową podróż. W całym dniu przeplatane były teksty bajek, różne historie i opowiadania. Nie zabrakło bajkowych zagadek konkursów. Ten dzień był bardzo wyjątkowy. Jest to jeden z bardziej lubianych przez dzieci i nauczycieli dni w roku.

oglnopolski dzie postaic z bajek w grupie 0a

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz