Menu witryny

0A Dzień Dyni 2020

29 października odbył się pomarańczowo-zielony dzień dyni. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane w tych kolorach. Panie przygotowały specjalnie na ten dzień fotobudkę. Dzień był pełen pomarańczowych aktywności. Wąchaliśmy dynie, smakowaliśmy pestki. Dzieci wykonały dynie z rosnących farb, które puchły pod wpływem podgrzania w kuchence mikrofalowej. Tego dnia również wykonaliśmy dynie z papieru, które dzieci zabrały do domu.

dzie dyni w grupie 0a

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz