Menu witryny

Rekrutacja Erasmus+

 

W dniu dzisiejszym uczniowie klas VII i VIII otrzymali druk zgody na udział w rekrutacji do wyjazdu uczniów z nauczycielami do Włoch w dniach 19-25.01.2020r., w ramach programu Erasmus+.  Zgody należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 12.11.2019r. do godz. 9:00, do sekretariatu szkoły. Niedostarczenie powyższego dokumentu jest równoznaczne z brakiem zgody Rodziców  na wzięcie udziału  dziecka w wyżej wspomnianej rekrutacji. Nabór dotyczy tylko uczniów klas VII i VIII. Uczniowie klas IV-VI będą brani pod uwagę, przy kolejnych wyjazdach.

W załączniku znajdują się kryteria, na podstawie których zostanie przeprowadzony proces rekrutacji.

 

załącznik do pobrania

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz