Menu witryny

‘Your History Is Our History’

     ‘Your History Is Our History’ to już kolejny projekt międzynarodowej współpracy szkół w ramach programu Erasmus+, w którym nasza placówka bierze udział. Projekt „ Historia Twojego Kraju, Jest Naszą Wspólną Historią”, bo tak brzmi jego polska nazwa, ma na celu zainteresować uczniów historią własnego kraju, którego dzieje są nierozerwalnie powiązane z historyczną przeszłością całej Europy. Dzięki działaniom projektowym chcemy, aby zajęcia historii były dla dzieci bardziej atrakcyjne i wymagały od nich zaangażowania poprzez odkrywanie wiedzy. Poznanie własnych korzeni, tych najbliższych-lokalnych, jak również globalnych, poprzez wyjazdy edukacyjne, rekonstrukcje historyczne czy zajęcia w formie „gry miejskiej” dadzą dzieciom możliwość aktywnego uczenia się.

     Współpracę z nami podjęły szkoły z Hiszpanii, Portugali, Litwy, Włoch oraz Węgier. Wspólne działanie pozwoli nauczycielom na wymianę doświadczeń, a uczniom da żywą lekcję wielokulturowości oraz możliwość pracy nad umiejętnością wypowiadania się w języku angielskim.

logo2


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz