Menu witryny

JAN PAWEŁ II NASZYM BOHATEREM

     Uczniowie klas 1-3 mieli okazję obejrzeć wystawę poświęconą naszemu narodowemu bohaterowi. W ramach działań w drugim projekcie Erasmus+ powstała piękna gazetka, której bohaterem był Jan Paweł II. Uczniowie mogli podziwiać prace konkursowe dotyczące naszego wielkiego Polaka, a także obejrzeć różne publikacje oraz albumy wykonane przez naszych uczniów. Bohaterem naszej wystawy był Jan Paweł II, ponieważ jest on znany nie tylko w Polsce, ale także w naszych partnerskich krajach w Programie Erasmus+.

jan pawe ii konkurs

więcej zdjęć


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz