Menu witryny

Korespondencja między uczniami

      Uczniowie naszej szkoły przygotowali już pierwsze listy. Będziemy korespondowali m.in. z Cyprem, Bułgarią i Grecją. Każdy uczeń biorący udział w akcji będzie miał swojego konkretnego przyjaciela za granicą. Listy będą tworzone na miarę możliwości dzieci,  a w przypadku przedszkolaków będą to rysunki ze zdjęciami. Chcemy przede wszystkim wrócić do tradycyjnej formy listów, ale również wysyłać filmiki z naszym udziałem, czy też tworzone przez nas prezentacje.

erasmus20151erasmus20152erasmus20153erasmus20154erasmus20155


 

 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz