Menu witryny

Zaczynamy kolejny rok działań

 

     Projekt „Tell me your fairy tale!” został zaplanowany na dwa lata, więc jesteśmy już na półmetku. Zeszły rok obfitował we wiele ciekawych wydarzeń, a kolejny zapowiada się również bardzo ciekawie. Znowu zaczynamy korespondencję między uczniami. Dwie główne akcje, jakie nas czekają to pisanie wspólnej bajki (Polska zaczyna już we wrześniu) i wymiana maskotki, która będzie spędzała czas z grupami przedszkolnymi. Chcemy w dalszym ciągu zapraszać do naszej szkoły ciekawych ludzi, którzy będą czytali nam bajki. Czeka nas wiele konkursów, warsztatów, a na koniec roku szkolnego planujemy Festiwal Bajek jako wydarzenie zwieńczające projekt. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej szkoły  i naszej strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/tellmeyourfairytale/


 

 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz