Menu witryny

Czytanie bajek przez Dziadków

     Poprzez realizację projektu staramy się jak najwięcej czasu poświęcać na wspólnym czytaniu baśni, opowiadań i legend. Staramy się wyciągać z nich wnioski i uczyć się nowych rzeczy. Bardzo ekscytującym dla naszych uczniów wydarzeniem było przybycie ich babć i dziadków, którzy czytali wybrane przez siebie baśnie. Dzieci bardzo uważnie słuchały i poprosiły swoich gości, żeby częściej ich odwiedzali.

czytaniebajek


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz