Menu witryny

„Z jakiej jestem książki”

 „Z jakiej jestem książki”

Już kolejny raz uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie bibliotecznym pt. „Z jakiej jestem książki” W kwietniu  zwycięzcami  konkursu bibliotecznego zostały: Nadia Paszylk, Izabela Cymerman, Sandra Rybakowska. Uczniowie  mieli za zadanie podać imię i nazwisko autora oraz tytuł książki, który przedstawiał plakat znajdujący się przed biblioteką. Autorem plakatu była uczennica gimnazjum Angelika Byczkowska. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który jest już w maju. 

2222222222

więcej zdjęć książka


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz