Menu witryny

Książka na ferie

     Już wszystkim marzą się ferie. Powoli można już planować, co dobrego i fajnego będziecie robić w tym błogim czasie. Z pewnością wartą rozważenia propozycją jest dobra książka z biblioteki szkolnej. Książka może okazać się niezwykłym przedmiotem, który wywoła na Twojej twarzy uśmiech, gniew, rozczarowanie. Potrafi Cię wzruszyć i doprowadzić do łez. Dzięki niej przeniesiesz się w zupełnie inny świat. Świat, gdzie poznasz zupełnie inne życie… W związku z tym uczniowie w bibliotece przygotowali wystawę pt. „Książka na ferie” Dzięki wystawie uczniowie mogą zapoznać się z tematyka pozycji książkowych oraz dowiedzieć się jakie książki czytają i polecają koledzy i koleżanki.   Zapraszamy i zachęcamy do lektury, a że mamy bogatą propozycje nowych książek zakupionych w ramach realizacji projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej pt.” Książki Naszych Marzeń”, to i jest z czego wybierać.

mczytamferie1

 


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz