Menu witryny

Nocka z książką w szkole 2022

… to akcja, w której wzięli udział uczniowie z klas 8 - z okazji obchodzonego corocznie Światowego Dnia Książki i praw autorskich. Jedną z aktywności tego wspólnie spędzonego czasu było zaprezentowanie wybranej przez siebie i przyniesionej na spotkanie książki. Wszystkie propozycje były ciekawe, a niektóre – zaskakujące. Dzięki temu mieliśmy okazję dowiedzieć się o sobie nawzajem czegoś więcej. Wieczór i noc były naprawdę długie- zabawy literackie – wspólne tworzenie opowieści, kolacja w nietypowym miejscu, oglądanie filmu oraz długie rozmowy niemal do świtu były pozytywnym, ale i wyczerpującym doświadczeniem.

nocka z ksik w szkole 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz