Menu witryny

Czytanie na dywanie 2022

Z okazji obchodzonego corocznie Światowego Dnia Książki i praw autorskich w bibliotece w każdy czwartek odbywały się spotkania pt. „Czytanie na dywanie” – wspólne głośne czytanie książek. dla kas I- III O tym, że warto czytać dzieciom, aby wychować mądre i świadome pełne wartości kolejne pokolenia, od wielu już lat uświadamia nas kampania „Cała Polska czyta dzieciom”. „Czytanie na Dywanie” to regularne, cotygodniowe zajęcia z książką skierowane do dzieci w klasach I-III. Dzięki temu że dzieci siedzą na kolorowym dywanie lub pufie atmosfera jest niemal domowa. Mogą poczuć się bardzo swobodnie, położyć się, zamknąć oczy i dać się ponieść opowieści. Taka forma słuchania książek służy budowaniu więzi, rozbudzaniu wyobraźni i znakomicie przekonuje do książek. Regularne, głośne czytanie dzieciom pomaga w ich rozwoju i sprawia, że jako dorośli chętniej i częściej sięgają po książki.. To wspaniała okazja, by wspólnie spędzić czas przy miłej lekturze. Spotkania odbywały się w październiku i listopadzie podczas długiej przerwy.

czytanie na dywanie 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz