W dniach 27-28.01.2010 r. odbyły się w naszej szkole wywiadówki klas 0 -VI.

Przy tej okazji rodzice z dużym zainteresowanie wysłuchali prelekcji pana Grzegorza Machola na temat: „Bezpieczeństwo w sieci – bezpieczny Internet Dla Twoich Dzieci”. Następnie w ramach realizacji Szkolnego Programu Wychowawczego „Z uśmiechem przez życie” uczniowie zaprezentowali: koncert kolęd- pierwszego dnia pod kierunkiem Pani Barbary Gawroń i Pani Antoniny Lohr, drugiego zaś pod kierunkiem Pani Barbary Rychert, Pani Justyny Reglińskiej i Pani Anny Baranowskiej, a także układy taneczne pod opieką Pani Beaty Chyła- Kobus.

Kolejnym punktem spotkań było rozpropagowanie przez Panią Anettę Rozwadowską i Pani Katarzynę Mielewczyk ulotek profilaktycznych „Ważne słowo – Rodzice”.

W końcowej części spotkań Pani dyr. Jolanta Bociańska przedstawiała wszystkim prezentację multimedialną dotyczącą wydarzeń z życia szkoły.

Po prezentacji rodzice spotkali się z wychowawcami i uzyskali informacje dotyczące ocen za I semestr roku szkolnego oraz zachowań swoich dzieci.