Bal karnawałowy 05.02.2010r.

Tradycyjnie już, dzieci z wielką niecierpliwością czekają na bal przebierańców. Możliwość przeniesienia się w świat wróżek, księżniczek, piratów itp. jest dla nich wielkim przeżyciem. Tym razem nad atrakcjami czuwały panie: Ewa Srock i Elżbieta Gostomska–Cyrzan. Po przywitaniu wszystkich uczestników balu zaczęła się prezentacja strojów. Każde dziecko mogło wystąpić w głównej roli. Wielka parada postaci wzbudzała gromki aplauz. Potem była wspólna zabawa. Następnym punktem programu był „Mini Playback Show”. Każdy uczestnik otrzymał order „Pani Zimy”. Znów kilka minut na wspólną zabawę i kolejny konkurs. Tym razem taneczny. Pary z poszczególnych klas miały zadanie jak najdłużej utrzymać balon bez używania rąk.

Wszyscy świetnie się bawili i już planują, kim stanę się w przyszłym roku.