Czytanie na polanie 2025
W dniu 27 maja 2025r. uczniowie klasy 3 C wzięli udział w akcji czytelniczej pod hasłem „Czytanie na Polanie”. Wydarzenie odbyło się na świeżym powietrzu. Dzieci, wyposażone w swoje ulubione książki, kocyki i poduszki, z radością zasiadły na trawie, by wspólnie oddać się lekturze. Celem wydarzenia było promowanie czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni i pokazanie, że czytanie może być nie tylko nauką, ale i świetną zabawą – szczególnie w plenerze. Uczniowie chętnie dzielili się swoimi ulubionymi tytułami i zachęcali kolegów do sięgania po nowe książki.

| « poprzednia | następna » |
|---|





















