Menu witryny

A Star Wars Day 2024

Dnia 21 maja 2024r. dziesięcioro uczniów z klasy 4a uczestniczyło w warsztatach pt.”May the 4th be with you: A Star Wars Day” w American Corner w Gdańsku. Celem zajęć było ćwiczenie umiejętność mówienia w języku angielskim. Podczas warsztatów uczniowie poznali historię tworzenia Gwiezdnych Wojen, poszukiwali innych ikon kina amerykańskiego, brali udział w ćwiczeniach interaktywnych, ale, co najważniejsze, mieli możliwość rozmowy w języku angielskim. Napisali także własną gwiezdną historię w j. ang rozpoczynającą się od słów „A long time ago in a galaxy far,far away…”, a następnie ją odczytali.   MAY THE FORCE BE WITH YOU

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz