Menu witryny

Innowacja logopedyczna 2024

W drugim półroczu roku szkolnego 2023/2024r. w grupie przedszkolnej 5,6 latków prowadzona była druga część innowacji logopedycznej pt.:”Odkryj tajemnice swoich rąk” jej celem było wzbogacenie programu nauczania o nowe metody i formy służące rozwijaniu motoryki małej. Na zajęciach z dziećmi w II semestrze w głównej mierze: usprawnialiśmy motorykę małą, a w szczególności precyzyjne ruchy rąk i dłoni oraz palców, normalizowaliśmy napięcia mięśniowe, poprawialiśmy umiejętności chwytne rąk, a także rozwijaliśmy sprawność dłoni i koordynacji oburęcznej. Pracowaliśmy także nad sprawnością całego ciała.

 

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz