Menu witryny

IV Harcerski Rajd Pieszy “Z Rodziną na Szlaku”

25.05.2024r. IV Harcerski Rajd Pieszy “Z Rodziną na Szlaku” miał wymarzoną frekwencję i wymarzoną pogodę. Nasz szlak z Wieżycy do Piotrowa, prowadził przez szczyt Wieżyca oraz Górę Szwedzką. Nie oszczędził nam nóg, ale rekompensował pięknymi widokami. Dzięki barwnym opowieściom przewodnika Wanoga Piotr KowalewskiPiotra Kowalewskiego, wzbogaciliśmy swoją wiedzę na temat otaczającej nas przyrody, ale także historii tych terenów. Trudy marszu rekompensował wspólny poczęstunek i śpiew przy ognisku. Dziękujemy za wsparcie wydarzenia i zaopatrzenie naszych harcerzy w wodę właścicielom sklepu Limonka w Somoninie. Jakby nie było, nasza trasa prowadziła głównie Szlakiem Hutniczym, tak więc nasze przedsięwzięcie zakończyło się malowaniem na szkle, a wytwory kreatywności naszych najmłodszych uczestników, będą pięknym prezentem na nadchodzący Dzień Matki. Dziękujemy Iwona Kedrowska za organizację warsztatów plastycznych oraz Gmina Somonino, a także Hufiec ZHP Kartuzy, za współfinansowanie działania. Było nam bardzo miło gościć w progach świetlicy w Piotrowie.

rajd rodzinny 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz