Menu witryny

Ósma klasa i ich ostatni wspólny wyjazd 2024

Uczniowie klasy ósmej spędzili ze sobą 3 dni. A łatwo nie było….Wyjazd rozpoczęła 10km piesza wędrówka, tak aby mięśnie się rozgrzały, a ich właściciele przygotowali się na zajęcia survivalowe z panem Krzysztofem Petek. Rozpalanie ogniska, pieczenie traperskich placków, techniki samoobrony, techniki poruszania się w lesie, to tylko wstęp do nocnych podchodów. Dodatkowy czynnik w postaci komarów, nie ułatwiał życia. Następny dzień nie ustępował energii poprzedniemu. Poznaliśmy techniki zakładania obozowisk, nauczyliśmy się przyrządzać jedzenie i gotować je na ognisku, a na zakończenie dnia kolejne podchody. Barwne przygody, które opowiadał pan Krzysztof, uatrakcyjniły wspólnie spędzony czas. Dzień ostatni wykorzystaliśmy na uzupełnienie energii. Wspólne gry, chill i po prostu relaks.

ostatni wsplny wyjazd 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz