Menu witryny

Z wizytą na Teneryfie 2024

Uczniowie klas siódmych odwiedzili swoich przyjaciół na Teneryfie. Podczas wizyty razem się uczyli, bawili i zwiedzali. Zamieszkali w hiszpańskich domach i poznawali tajniki kultury i kuchni kanaryjskiej. A wszystko po to, by doskonalić się w komunikacji w języku angielskim i właściwych zachowaniach wobec przyrody. Teraz będziemy się spotykali online, ale w maju uczniowie hiszpańscy przyjadą do Somonina. Nie możemy się doczekać!

z wizyt na teneryfie 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz