Menu witryny

Warsztaty z fizjoterapii 2024

07.03.2024r. odbyły się w naszej szkole zajęcia z fizjoterapeutą panią Sylwia Wolff Fizjo-Balans, dla klas IV i V. Pani Sylwia przedstawiła uczniom, jakie są wady postawy i z czego one wynikają, oraz jak im zapobiegać. Pokazała podstawowe ćwiczenia na płaskostopie i koślawość kolan. Uczniowie byli zaciekawieni i zadawali mnóstwo pytań. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

warsztaty z fizjoterapii 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz