Menu witryny

Walentynki w bibliotece 2024

W bibliotece przez cały tydzień od 12 do 16 lutego 2024r. obchodziliśmy Walentynki, czyli święto zakochanych. Z tej okazji biblioteka przygotowała walentynkowe spotkanie czytelnicze. Uczniowie wysłuchali bajki o przyjaźni. Następnie przyszedł czas na zabawę, która polegała na odgadywaniu na podstawie obrazków bajkowych postaci i łączeniu ich w bajkowe pary. Nie zabrakło w tym dniu słodkiego co nieco. Starsze dzieci wybierały książki o miłości, przyjaźni z wystawy pt. "Biblioteka z miłości do książek". Wszystkim uczniom życzymy uśmiechu, radości i cudownych przyjaciół nie tylko w Walentynki.

walentynki w bibliotece 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz