Menu witryny

Dbamy o nasze zęby i odżywianie 2024

Dnia 16 lutego 2024r. klasy pierwsze miały zajęcia warsztatowe z higienistką stomatologiczną. Tematem zajęć było ,,Dbamy o nasze zęby i zdrowe odżywianie". Podczas spotkania uczniowie poznali zawód stomatologa i higienistki stomatologicznej, narzędzia i materiały stomatologiczne, produkty do dbania o higienę jamy ustnej. Pani opowiadała też o roli warzyw i owoców oraz wody dla naszego zdrowia i o konieczności dbania o higienę jamy ustnej. Uczniowie poznali zasady prawidłowego mycia jamy ustnej.

wizyta higienistki 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz