Menu witryny

Apel Najlepsi z Najlepszych 2024

Zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się apel "Najlepsi z najlepszych" na którym podsumowaliśmy I półrocze roku szkolnego 2023/2024. Wszyscy uczniowie ze średnią 4,75 i wyższą oraz ze wzorową frekwencją nagrodzeni zostali dyplomami. Pani Dyrektor podziękowała również uczniom, którzy aktywnie działają w szkolnym wolontariacie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za II półrocze.

najlepsi z najlepszych 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz