Menu witryny

Mëster Bëlnégò Czëtaniô 2023

Eliminacje odbyły się 24 listopada 2023r. w Szkole Podstawowej im. Ziemi Kaszubskiej. Naszą szkołę reprezentowało 5 dziewcząt. Paulina Splitt i Małgorzata Rychert w kategorii klas 2-3, Oliwia Szmyt w kategorii klas 5-6 oraz Dominika Zielińska i Weronika Gogolińska w kategorii klas 7-8. Wszystkie uczennice zajęły czołowe miejsca, a Małgorzata Rychert z klasy 4 i Dominika Zielińska reprezentowały Gminę Somonino podczas eliminacji powiatowych w Żukowie. Gratulujemy wszystkim dziewczętom za piękne przygotowanie się do konkursu.

mester belnego czytanio 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz