Menu witryny

Warsztaty z psychoedukacji dietetycznej 2023

W dniu 13 grudnia 2023r. gościliśmy Panią Dietetyk Natalie Mejer- Gniadek z Poradni Dietetycznej Natalia Mejer MER-Diet, która w bardzo interesujący sposób przeprowadziła warsztaty w klasach IV-V z psychoedukacji dietetycznej. Nasi uczniowie poszerzyli wiedzę na temat "Pułapek" żywieniowych - na przykładzie "zdrowych batoników" i "coli light". Czytaliśmy etykiety i analizowaliśmy skład produktów. Czekamy na kolejne interesujące spotkania i omawiania innych tematów z zakresu zdrowego odżywiania.

warsztaty z psychoedukacji dietetycznej 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz