Menu witryny

Wigilijne spotkanie harcerskie 2023

Kolejny rok udało nam się podtrzymać coroczną tradycję wigilijnej nocki harcerskiej, którą spędziliśmy w gronie 21. DSH starszoharcerskiej drużyny „Animalia” oraz zuchów z Gromady Zuchowej „Leśne Duszki”. Spotkanie to dało okazję do kontynuacji kosmicznej gry terenowej z wykorzystaniem QR kodów oraz krótkofalówek. Uczestnicy spotkania z pomocą swoich rodziców przygotowali potrawy wigilijne oraz przygotowali prezenty, które wykonali

własnoręcznie, a Gwiazdor je sprawiedliwie rozdał. To był również bardzo ważny dzień dla harcerzy, którzy przez kilka miesięcy starali się wywiązywać z obowiązków łączących się z działaniem w drużynie. Ci, którzy wzorowo wypełnili te zadania stali się pełnoprawnymi harcerzami składając przyrzeczenie i otrzymując krzyż harcerski. Nockę zakończyliśmy równie ważnym obrzędem świeczkowiska, które jest momentem wyciszenia, zadumy oraz harcerskiej jedności.

nocka harcerska 1 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz