Menu witryny

Andrzejki klas 3 2023

29 listopada 2023r. klasy trzecie obchodziły tradycyjne andrzejki. Zabawa rozpoczęła się od tradycyjnego ustawiania butów. Z każdej klasy jeden uczeń może liczyć na rychłe spełnienie jego marzenia. Potem były kolejne wróżby, losowane z kostek. Dzieci mogły się też przekonać co kryją "kulki z niespodzianką". Zamiast wosku, przez wielki, złoty klucz, dzieci losowały papierowe wróżby. Cienie wyświetlane na ścianie zapowiadały, co czeka dzieci w bliższej i dalszej przyszłości. Dodatkową atrakcją były zabawy ruchowe przy muzyce, ścianka do zdjęć i fotobudka. Wszyscy bawili się wspaniale!

andrzejki klas 3 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz