Menu witryny

Wyniki Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2023

Kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego za nami. Miło nam poinformować, że Weronika Sołtysek z klasy Vb oraz Henryk Formela z klasy VIIa znaleźli się wśród nagrodzonych uczestników konkursu. Obojgu uczniom przyznano wyróżnienie. Warto dodać, że w tym roku w Wielkim Maratonie Czytelniczym uczestniczyło 8710 uczniów z całej Polski. Wręczenie nagród książkowych laureatom, finalistom i wyróżnionym odbyło się podczas uroczystej Gali Wielkiego Maratonu Czytelniczego 6 czerwca 2023r. w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Gratulujemy nagrodzonym oraz pozostałym uczestnikom konkursu!

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz