Menu witryny

Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2023

21 czerwca 2023r. na sali obrad Urzędu Gminy Somonino odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2022/2023. Wójt Gminy Somonino, Marian Kowalewski wręczył puchary i upominki szesnastu uzdolnionym sportowo uczennicom i uczniom z gminy Somonino, a także na ręce dyrektorów szkół podstawowych symboliczne podziękowania za pracę włożoną w sportowy rozwój młodzieży. W zakończonym roku szkolnym 2022/2023 za szczególne osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Alicja Sobiegraj, Martyna Tryba, Jakub Sominka, Aleksander Butowski.

Gratulujemy!

podsumowanie sportowego roku 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz