Menu witryny

III Harcerski Rajd Rodzinny 2023

Za nami III. rajd harcerski "Z Rodziną na Szlaku". Tym razem dnia 17.06.2023r. przemierzyliśmy szlak z Goręczyna, gdzie ksiądz proboszcz Hubert Kitowski opowiedział nam historię tego przepięknego i starego kościoła, poprzez Sławki, Kolańską Hutę i kończąc ogniskiem w Ostrzycach. Całe przedsięwzięcie było możliwe dzięki współfinansowaniu przez Gminę Somonino oraz Hufiec Kartuzy, a także uprzejmości Centrum Inicjatyw Społecznych w Ostrzycach, które udostępniło nam teren na ognisko i wspólną zabawę.

rajd rodzinny 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz