Menu witryny

20-lecie nadania imienia szkole 2023

16 czerwca 2023r. obchodziliśmy 20-lecie nadania imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego naszej Szkole. Była to okazja, aby w reporterskim skrócie przypomnieć mnóstwo zmian, jakie w tym czasie zaszły w naszej szkole, począwszy od charakteru szkoły poprzez niezliczone wydarzenia i osiągnięcia, a kończąc na zmianach bazy lokalowej. Była to też okazja do licznych podziękowań osobom, które przyczyniły się do rozkwitu naszej placówki. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się wizytą na parafialnym cmentarzu, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze na grobach nieżyjących już osób związanych z naszą szkołą. Następnie uczestniczyliśmy we Mszy Św. w intencji społeczności naszej szkoły. Kolejnym punktem była część artystyczna, która odbyła się na hali sportowej. Tutaj, po przywitaniu gości i życzeniach oraz przedstawieniu rysu historycznego, przedszkolaki, uczniowie oraz szkolny zespół regionalny „Modre Oczka” zaprezentowali swoje radosne tańce. Tą część zakończył swoim występem Fisher- przyjaciel naszej szkoły. Po części oficjalnej wszyscy udali się na piknik szkolny. Głównymi organizatorami tej części byli Rodzice naszych uczniów. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji ruchowych, manualnych i kulinarnych. To był wspaniały dzień. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie obchodów tej okrągłej rocznicy.

20-lecie nadania imienia 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz